X Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTIF

25.06.18

W sobotę 23 czerwca 370 nastoletnich pasjonatów pożarnictwa z całego województwa wielkopolskiego przybyło na stadion w Tuliszkowie, właśnie tu odbyły się X Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTIF. Powiat turecki reprezentowały drużyny z gmin Kawęczyn i Malanów - chłopięce MDP Będziechów (I miejsce) i MDP Głuchów (II miejsce), a także dziewczęce MDP Żdżary (I miejce) i MDP Malanów (V miejsce).

Zebranie walne w OSP Głuchów

23.03.19

Zapraszam wszystkich druhów strażaków na zebranie walne które odbędzie się 23 marca o godzinie 19:00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuchowie.
Obecność obowiązkowa.

Zawody Powiatowe wg regulaminu CTIF drużyn MDP w Kaczkach Średnich

30.05.18

W sobotę 26 maja Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z poszczególnych lokalnych gmin zjawiły się na stadionie w Kaczkach Średnich. W trakcie Mistrzostw Powiatu według regulaminu CTIF młodzi zawodnicy musieli wykazać się szybkością i sprawnością podczas biegu sztafetowego na 400 metrów z przeszkodami, a także pokonując tor, przygotowany do ćwiczenia bojowego.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja pn.:

"Aktywizacja NGO"
mająca na celu: Wzrost aktywności społecznej poprzez wzmocnienie potencjału NGO dzałających na obszarze LGD Turkowska Unia Rozwoju - T.U.R. dzięki organizacji szkoleń, wzmocnieniu potencjału technicznego a także wdrożeniu pakietów promocyjnych, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS - rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.2: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020