Wróć

X Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTIF

25.06.18

W sobotę 23 czerwca 370 nastoletnich pasjonatów pożarnictwa z całego województwa wielkopolskiego przybyło na stadion w Tuliszkowie, właśnie tu odbyły się X Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTIF. Powiat turecki reprezentowały drużyny z gmin Kawęczyn i Malanów - chłopięce MDP Będziechów (I miejsce) i MDP Głuchów (II miejsce), a także dziewczęce MDP Żdżary (I miejce) i MDP Malanów (V miejsce).

Skład naszej drużyny: Artur Tomczyk, Damian Wypych, Hubert Kurczoba, Jakub Jaroma, Mikołaj Wypych, Patryk Kurczoba, Seweryn Wachowski, Szymon Bronszewski, Szymon Kasprzak, Wiktor Kuras.

Trener Jarosław Pasik, opiekun Joanna Pasik

Podium w kategorii chłopców:
I miejsce - MDP Będziechów - 1053,64 pkt.
II miejsce - MDP Głuchów - 1049,07 pkt.
III miejsce - MDP Obrzycko - 1048,51 pkt.

Podium w kategorii dziewcząt:
I miejsce - MDP Żdżary - 1044,20 pkt.
II miejsce - MDP Kamieniec - 1023,80 pkt.
III miejsce - MDP Lądek - 1017,33 pkt.

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja pn.:

"Aktywizacja NGO"
mająca na celu: Wzrost aktywności społecznej poprzez wzmocnienie potencjału NGO dzałających na obszarze LGD Turkowska Unia Rozwoju - T.U.R. dzięki organizacji szkoleń, wzmocnieniu potencjału technicznego a także wdrożeniu pakietów promocyjnych, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS - rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.2: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020